ŽMOGAUS JANTROS TAPYMO SEMINARAS

Autorius Loreta. Posted in Straipsniai

“ASMENINĖS JANTROS TAPYMAS”

 Kaina 100 eurų.

Seminare žmonės gauna galimybę medituoti patys į save, be to, tą meditaciją išsineša namo, ir ji gali tęstis labai ilgai.

Asmeninės jantros tapymo metodiką sukūrė Loreta Stonkutė. Ši sistema remiasi astrologija, astrologine spalvų terapija, numerologija bei ajurvedos vaistų gamybos principu. Visų šių žinių davė mokytojas Igoris Ivanovičius Vėtrovas, kuris deja jau paliko šį materialų pasaulį. Kiekvieno žmogaus jantra yra unikali ir nepakartojama. Žvelgiant į ją galima ne tik jausti, bet ir matyti joje gyvą judančią energiją. Žmogaus jantra – tai jo asmeninis kosminis koridorius. Jantros paveikslą galima naudoti meditacijoms, maldoms, procesams, kurių metu susijungiame su savo aukštesniuoju AŠ arba Atma, t.y., savo asmenine dieviškąja dalimi.

Iki seminaro rekomenduočiau perklausyti šią paskaitą apie tai, kaip dirbti su asmenine jantra. Jantros naudojimo instrukcija.

Kaip viskas bus? Jūs registruojatės į seminarą elektroniniu paštu.  Registruodamiesi būtinai nurodote savo vardą pavardę, gimimo datą, kuo tikslesnį laiką ir miestą, kuriame esate gimęs. Tada ruošiatės seminarui: įsigyjate ilgą liniuotę, matlankį, didesnį skriestuvą (turi apimti apie 15 cm.), pieštuką, didelį teptuką arba kempinę fono dengimui, paletę dažų maišymui, akrilinių dažų (reiks tik baltos, žalios, mėlynos, geltonos, raudonos spalvos), įvairaus storio teptukų (labiausiai bus reikalingi kuo siauresni). Tinkamo dydžio drobę tapymui gausite iš vadovo, mat visų jantros yra skirtingo dydžio.

Seminaro dieną sužinosite:

  • kodėl jūsų jantrojos gardelė sudaryta iš tam tikro konkretaus kiekio ląstelių
  • kodėl jūsų jantros fonas yra toks, o ne kitoks
  • ką reiškia kiekviena jantros linija ir jos spalva
  • kaip medituoti tapant savo asmeninę jantrą
  • kaip medituoti su jau nutapyta jantra
  • kaip ją užrakinti ir kodėl to reikia

Kartu braižysime jantros gardelę, nes čia kyla daugiausiai klausimų ir sunkumų. Kartu dengsime foną ir sužinosime jo dengimo taisykles, bei kam jis reikalingas. Kartu pradėsime tapyti ir medituoti linijas ir spalvas bei pildyti jantros dienoraštį. Pratęsti ir pabaigti teks namie, nes tai labai ilga meditacija į save ir savo gyvenimą.

Savo patogumui turėkite užkandžių, jei esate peckelis, pasiimkite prijuostę. Gal  norėsite kažką pasižymėti, tad turėkite užrašus bei rašiklį.

Su šiuo seminaru vadovai gali atvykti ir į kitus miestus, jei tik atsiras grupelės norinčių tai daryti.

Nuotraukos iš jau praėjusių seminarų

Dažnai žmonės užduoda klausimą, kuo asmeninės Jantros piešimas skiriasi nuo fraktalų piešimo. Yra esminis skirtumas. Fraktalą ranka vedžioja vedama pasąmonės, kuri bėgant laikui persiformuoja, keičiasi, prisipildo naujų nesąmoningų patirčių (mentalinių, emocinių, fizinių ir pan.), apsivalo per įvairias iškrovas, dvasines praktikas ir t.t. Fraktalų piešimas yra labai gera terapija dirbant su savim, su ta savo dalimi, kuri nuolat keičiasi, išgyvena, jaučia, mąsto... Ši technika padeda diagnozuoti esamą situaciją ir ją taisyti.
Asmeninės jantros piešimas yra savo esme visiškai kitas dalykas. Taip, šio proceso metu mes galime šiek tiek matyti dabartinę situaciją, bet tik šiek tiek. Tai yra darbas su tomis struktūromis, kurios nekinta, o jei ir kinta, tai vieno gyvenimo tėkmėje tai beveik nepastebima. Asmeninė Jantra – tai žmogaus inkarnacijos spindulys, kuris yra jo esmė, nekintanti nepriklausomai nuo to, kokius išgyvenimus ir patirtį žmogus gauna savo įspūdžių pilname gyvenime. Tai yra žmogaus dvasios spindulys, Dieviškosios dalelės, Dieviškojo talento išraiška grafinėje spalvinėje struktūroje. Kaip tarkime indiškoje kultūroje Saulės jantra niekada nesikeičia, ji visada buvo, yra ir bus apskritimas, skleidžiantis šviesą, o Mėnulio jantra visada bus baltas apskritimas, Marsas visada bus aukštyn nukreiptas trikampis... Taip ir kiekvienas žmogus turi savo dvasinę struktūrą, kuri nesikeičia. Tai yra mūsų asmeninis etalonas, kurio per įvairias patirtis turime pasiekti energetiškai.
Jantra yra piešiama pagal labai tikslius skaičiavimus, pasąmonės įsikišimas čia yra tik trukdis, kuris verčia daryti klaidas, iš kurių mes pastebime spindulį darkančią „neharmoniją“ (linijų kreivumas, nešvara, blankumas ir pan.). Piešimo metu pasąmonė atskleidžia sąmonei savo trūkumus, o gal ir privalumus, kurie ištinka žmogų kaip spontaniška meditacija. Todėl pats tapymo procesas yra labai meditatyvus.
Tad asmeninė jantra yra viena visam gyvenimui. Yra žmonių, kurie jau piešė antrą savo jantrą. Jos esmė nepasikeitė piešiant antrą kartą, pasikeitė tik piešinio kokybė, todėl, kad žmogus per laiką pasikeitė, patobulėjo, todėl antroji jantra gavosi ryškesnė, stipresnė, labiau spinduliuojanti, struktūriškesnė, bet inkarnacinis spindulys liko tas pats.

MEDITACIJA SU ASMENINE JANTRA

Tinka tik tiems, kas turi nusitapęs savo jantrą. INSTRUKCIJA: Meditaciją geriausia daryti sekmadienio rytą. Dieną prieš tai reikia pasidaryti valymosi ritualą, išsigryninti (jokio alkoholio, mėsos, grubių filmų ar kompanijos...). Per meditaciją jantra turi būti jūsų kūno aukštyje, turi būti šviesu, bet neturi kristi tiesioginių spindulių, kad nesusidarytų šešėliai. Už jantros ar kažkur tolėliau užsidekite žvakę. Toliau darykite tai, kas sakoma įraše.