Spausdinti

IGOR IVANOVIČ VĖTROV

Autorius Loreta. Posted in Mokytojai

IGORIS IVANOVIČIUS VĖTROVAS (Rusija)

Nepaprastas žmogus, žavintis reiklumu, žiniomis, atsidavimu savo veiklai, kuri apima labai daug sričių. Iki tapimo mokytoju šis žmogus gyveno labai įspūdingą gyvenimą. Baigė medicinos mokslus, dirbo karo daktaru ir savo kūnu buvo pagavęs keletą kulkų, todėl kelis kartus išgyveno mirtį. Įsitikinęs, kad vakarų medicina žmogaus negydo, tik maskuoja simptomus, pradėjo domėtis rytų gydymo metodais. Pateko pas mokytoją, kurį tiesiog ir vadina „kinu“. Šis kinų ir Tibeto medicinos mokytojas kartą pasiėmė savo mokinius paskraidyti lėktuvu. Vieną mokinį tiesiog išmetė iš lėktuvo tundroje ir paliko jį ten. Kiti mokiniai susirūpino, o kas jei jis nesugebės grįžti namo. Kinas atsakė, kad jam reikia išmokti išgyventi, o jei neišmoks, tai kam tada iš viso gyventi? Žodžiu, mokėsi I. Vėtrovas irgi pas labai reiklų mokytoją.

Bet atėjo diena, kai kinas liepė jam įsiprašyti mokiniu pas vieną indą. Teko vykti į Indiją. Ten įdomiomis aplinkybėmis tapo išskirtiniu mokiniu. Po ilgų studijų jo mokytojas davė jam vieną vienintelę užduotį:

-Eik, -sako, - ir prašyk žmonių, kad šie nustotų valgyti karvių mėsą...

Ir štai rezultatas. I.I.Vėtrovas tapo ajurvedos klinikos „Dhanvantari“ (Sankt Peterburgas) įkūrėju ir vadovu. Šiame centre jis dirbo su savo mokiniais – ajurvedos profesionalais. I.I.Vėtrovas buvo ir  Ajurvedos instituto prorektorius, daugelio knygų autorius.  Labai daug laiko praleido buvusiose Tarybų sąjungos šalyse dėstydamas astrologiją, ajurvedos mokymą, marma terapiją. Tiek daug darydamas jis visada akcentavo, jog viso šito tikslas – kad žmonės nebevalgytų karvių mėsos...

Ir man pasisekė tapti jo mokine. Mėsos jau nebevalgiau dar prieš sutikdama šį žmogų, bet jo astrologijos metodą, kuris remiasi gyvenimo užduoties minimum ir maksimum radimu, perėmiau ir jau daugelį metų sudarinėju horoskopus. Iš jo išmokau ir marma masažo, kuris veikia žmogaus mažytes čakras – vadinamas marmomis.

Mokytojas paliko šį pasaulį 2014 m. rugsėjo 14 d. Jei galite uždegti jam žvakelę ir padėkoti už jo darbus, būčiau dėkinga.

Pasiklausykite jo paskaitų https://www.youtube.com/watch?v=XqKbJTI8KFE

Knyga apie Mokytojo paliktą astrologinį mokymą, kaip rasti savo talentą "Dvylika talentų, drakonais lakstančių"