Spausdinti

HUMAN DESIGN

HUMAN DESIGN / ŽMOGAUS DIZAINAS

Žmogaus dizaino sistemos įkūrėjas yra kanadietis Alanas Krakoveris, kuris 1987 metais atrado save kaip Ra Uru Hu Ispanijoje. Ten jam buvo atskleista Sistema, apjungianti astrologiją, kinų permainų knygą, devynis energetinius (čakrų) centrus, kabalą, genetinį kodą.

Pagal šią sistemą kiekvienas žmogus yra unikalus, kiekvienas turi savo dieviškąjį dizainą/projektą, kurio laikydamasis gali tapti laimingas ir sėkmingas. Niekas negali žmogui primesti nei pažiūrų, nei tiesos, nei tikėjimo, net mitybos ir poilsio režimo, santykių modelio... Visa tai yra asmeniškai pasirenkama mūsų, nes tik patys vidumi jaučiame, kas mums yra geriausia. 

Štai ką sako pats Žmogaus dizaino pradininkas Ra Uru Hu:

„Žmogaus dizaino“ sistema nėra tikėjimo sistema. Ji nereikalauja tikėti niekuo. Ji nereikalauja tikėti manimi. Tai ne istorija, tai ne filosofija. Tai yra prigimtinis būtybės „žemėlapis“. Tai būdas logiškai pamatyti save. Pamatyti tai, kas ilgai buvo ignoruojama – kaip intuityviai veikia mūsų kūnas.

 Žinodami paprasčiausią savo asmeninio dizaino mechaniką, jūs galite pakeisti savo gyvenimą tinkamiausia linkme.

Jūs esate keleiviai šituose kūnuose. Jūs esate sąmoningas keleivis,  patiriantis gyvenimą.  Buda mokė, kad kūnas nėra mūsų.  Bet tuo pačiu mes visiškai priklausomi nuo jo.. Žmonės, sakantys, kad nemėgsta savęs, iš tikrųjų  nekenčia visai ko kito - jie nepatenkinti savo šešėliu.

GALIMA UŽSISAKYTI

Jūsų Žmogaus dizaino žemėlapį perskaityti padės MARTYNAS, kuris vis dar gilina žinias Amerikos Human Design mokykloje (Human Design America) pas mokytoją  Jakub Střítezský (Čekija).

KĄ SUŽINOSITE                         

  • Kokio tipo yra jūsų aura ir kaip su ja gyventi
  • Koks yra jūsų vidinis vedlys / autoritetas ir kaip jį išgirsti bei juo pasitikėti
  • Kaip veikia jūsų devyni energetiniai centrai
  • Kokios yra jūsų stipriosios vietos
  • Kada ir kaip esate linkęs būti ne savimi
  • Ar jūsų energijos srautas vientisas, ar suskaldytas ir ką tai reiškia
  • Kokia turėtų būti jūsų asmeninė gyvenimo strategija
  • Kokio pobūdžio kančias jums asmeniškai lemia buvimas ne savimi, kaip to išvengti
  • Ko ieškoti gyvenime verčia jūsų energetiniai kanalai

SUDERINAMUMAS

Su kiekvienu žmogumi mes sąveikaujamw specifiškai. Vieni mumyse pažadina daug minčių, kiti daug aistrų, dar kiti mums visiškai neįdomūs... Kodėl būnant su vienu žmogumi daugiau nieko nebereikia, jautiesi pilnatviškai? O kodėl su kitu negali išbūti nei penkių minučių nesusipykęs?  Suderinamumo grafikas paaiškins visus santykių subtilumus su konkrečiu žmogumi.

Suderinamumą galima užsisakyti tik tada, kada abu partneriai jau žino savo asmeninį dizainą, nes nesuvokdami savęs jie negalės suvokti santykių specifikos. Tai pat suderinamumo aiškinime turėtų dalyvauti abu partneriai, taip būtų geriau ir naudingiau santykiams.

KAIP UŽSISAKYTI

Savo asmeninę analizę galite užsisakyti adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Nurodykite savo vardą ir pavardę, gimimo datą, laiką ir vietą, savo telefono numerį. Parašykite, ar norėsite susitikti asmeniškai Kretingoje, ar geriau susitikimą planuoti internetu (pvz., per Zoom platformą). Toliau sulauksite Martyno laiško ir asmeniškai suderinsite visas detales.

KAINA 60 eurų