Spausdinti

ASTROLOGINĖS PASLAUGOS

Astrologija užsiimu jau apie 20 metų. Už tai esu dėkinga savo mokytojams Aletai Chomičenkienei bei Igoriui Ivanovičiui Vėtrovui (Sankt Peterburgas).

Mano sistema remiasi tikėjimu, kad kiekvienas žmogus gali būti laimingas ir sveikas tik tada, jei jis yra savo vietoje ir užsiima savo unikalia veikla, o tai reiškia – visiškai realizuoja save. Labiausiai orientuojuosi į tai, kaip padėti žmogui rasti savo kelią. Iš mano lūpų žmogus niekada neišgirs kategoriškai įvardintos veiklos. Jis išgirs tik kryptį, kurią rekomenduoja horoskopas. Nurodytoje srovėje pats žmogus turi rasti savo unikalų kelią, nes kol jis nerealizuotas, ši vieta yra tuščia ir neįvardinama.

Norintis pažinti save ir išgirsti savo horoskopą, turi žinoti savo gimimo datą (metus, mėnesį, dieną), kuo tikslesnį gimimo laiką (valandą ir minutę) ir gimimo vietą (miestą). Pačiam žmogui dalyvauti horoskopo sudaryme nereikia: horoskopo garso įrašas atsiunčiamas elektroniniu paštu. Į papildomus klausimus, kurių dažniausiai būna tikrai labai mažai, atsakau elektroniniu paštu. Ši sistema pasiteisino, nes paprastai, jei žmogus sėdi prieš astrologą, jis pamiršta tai, ko iš tikrųjų norėjo paklausti, tada pradeda klausinėti nereikšmingų dalykų. O pilnas horoskopo išklausymas ramioje savo namų aplinkoje leidžia geriau ir giliau išgirsti svarbią informaciją. Be to, nepažinodama žmogaus, horoskopą darau aug objektyviau.

Užtenka atsiųsti man į elektroninį paštą Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. savo vardą, pavardę, telefono numerį ir gimimo duomenis (datą, laiką, miestą). Duomenys įtraukiami į sąrašą ir priėjus eilutei (laukti reikia apie 4-5 mėnesius), jei būtina, aš skambinu žmogui, patikslinu atsiųstus duomenis. O tada dažniausiai po paros žmogus gauna savo horoskopo garso įrašą bei horoskopo nuotrauką. Tik tada į sąskaitą pervedami pinigai. Jei gimimo laikas yra nežinomas, tada būtina atlikti rektifikaciją. Jei per savaitę negavote atsakymo į savo laišką, vadinasi jo negavau.