Spausdinti

GALIMA UŽSISAKYTI

Dėmesio. Kainos pakeltos siekiant suvaldyti užsakymų srautą, kad eilė neviršytų pusės metų. Jei užsisakėte iki sausio 22 dienos, kai kainos buvo mažesnės, savo paslaugą gausite už tada sutartą kainą. Didesnės kainos galioja tiems, kas užsisakė horoskopus jau po sausio 22 dienos. 

PILNAS ASMENINIS HOROSKOPAS

Tai maždaug trijų valandų trukmės garso įrašas, kuriame yra informacija apie žmogaus charakterio ypatybes, bendras tendencijas gyvenime. Žmogus sužino ir savo buvusio gyvenimo patirtį, informaciją pagal Mėnulio kalendorių, savaitės dieną, numerologiją. Bet svarbiausias dalykas – minimali ir maksimali gyvenimo užduotis. Tik atlikdamas bent minimalią savo gyvenimo užduotį žmogus gali tobulėti ir realizuoti save. Maksimaliai užduočiai prireiks labai daug pastangų, bet jos atlikimas padėtų rasti savo unikalų talentą.

Garso įrašo privalumas yra tas, kad žmogus net po kelerių metų klausydamasis savo horoskopo, kas kartą išgirsta vis kažką naujo, aktualaus šiam konkrečiam periodui.

Horoskopo laukti tenka apie 5-6 mėnesius, tad kuo greičiau užsisakysite, tuo greičiau gausite.

Atsiųskite savo vardą, pavardę ir gimimo duomenis (datą, valandą ir minutę, gimimo vietą) adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Tada jūsų užsakymas bus įtrauktas į eilę, būtinai gausite mano patvirtinimą, kad laišką gavau. Jei gyvenate emigracijoje, būtinai parašykite, kuriame mieste gyvenate.

Kaina 300 Eurų

 

GIMIMO LAIKO REKTIFIKAVIMAS

Įvairioms žmogaus analizavimo sistemoms (pvz., astrologijai, human design ir pan.) reikalingas gimimo laikas. Paprasčiausias ir pigiausias būdas tą laiką sužinoti, yra pateikti užklausą apie gimimą ligoninės, kurioje gimėte, archyvui. Duomenys ten yra saugomi 70 metų. Pasitaiko, kad duomenys būna prarasti dėl potvynio, gaisro ar kitų priežasčių. Tokiu atveju gimimo laiką galima rektifikuoti pagal žmogaus išvaizdą ir gyvenimo įvykius.

Adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. atsiųskite:

1. vardą, pavardę ir gimimo datą, miestą.

2. gal apytiksliai žinote gimimo valandą ar bent paros laiką - diena ar naktis, rytas ar vakaras. 

3. gal žinote kokių gimimo detalių (gimdymo skatinimas, gimimo traumos, greitas ar sunkus buvo gimdymas ir pan.).

4. nuotrauką, kurioje gerai matytųsi visas veidas ir kūno sudėjimas.

5. svarbiausių savo gyvenimo įvykių sąrašą su pilnomis datomis (metai, mėnuo, diena). Tai gali būti darbo keitimai, santuoka, vaikų gimimas, traumos, operacijos, svarbios kelionės, laimėjimai, netektys ir pan.

6. parašykite ką nors apie save: koks jūsų charakteris, hobis, ką gyvenime veikiate, kaip ir kur jums sekasi realizuotis.

Perspėju, kad rektifikuotas laikas yra tikslesnis nei tas, kurį medikai parašo dokumentuose.

Gimimo laiko rektifikavimas užtruks apie savaitę, kainuoja 50 Eurų

 

VAIKO AUKLĖJIMO RAKTAI

Vaikučiams nėra aktualu sudarinėti viso horoskopo, užtenka pažiūrėti, kokia kryptimi jį reikia auklėti, kokios bus jo gyvenimo užduotys. Atsižvelgdami į šią informaciją tėvai taikliau gali nukreipti savo vaiką ten, kur jam reikėtų keliauti. Bet niekada nereikia pamiršti, kad kiekvienas vaikas atėjo su praeitų gyvenimų patirtimi ir ne visada tėvai turi tokią didelę galią stipriai pakoreguoti vaiko likimą.

Kūdikiams, kol jiems sueis 108 dienos, horoskopo daryti negalima, nes jų likimas dar tik formuojasi. Bet tėvai gali vesti dienoraštį, aprašyti kiekvieną vaiko dieną nuo pat gimimo. Viena kūdikio diena atspindi vienerius jo gyvenimo metus. Kokia pirmoji diena – tokie pirmieji metai. Kokia trečioji diena – tokie tretieji metai. Jei vaikas neramus, tie metai bus neramūs.

Atsiųskite vaiko vardą, pavardę ir gimimo duomenis (datą, valandą ir minutę, gimimo vietą) adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Tada jūsų užsakymas bus įtrauktas į eilę, būtinai gausite mano patvirtinimą, kad laišką gavau. Laukti reiks apie 5-6 mėnesius.

Apžvalga, kaip auklėti vaiką, kainuoja 100 Eurų

 

TAM TIKRO PERIODO APŽVALGA

Kiekvienam žmogui įdomu sužinoti, kada jo gyvenime bus sėkmingas periodas, o kada reiks labiau pasistengti. Nerekomenduoju kasdien gyventi pagal astrologinę prognozę, nes tada dingsta pasirinkimo laisvė. Bet visai pravartu žinoti, ką žada kažkuris periodas, kada palankiau daryti svarbų gyvenimo sprendimą (tuoktis, keisti darbą ir pan.), nes jei kažkoks veiksmas atliekamas tam nepalankiu metu, jis pareikalaus daug daugiau pastangų, energijos, išlaidų. 

Metų horoskopą geriausia daryti nuo žmogaus gimtadienio iki kito gimtadienio, bet galima jį sudarinėti ir tada, kada ateina eilutė (laukti reiks apie 5-6 mėnesius). Būtina nurodyti, kurioje šalyje planuojama sutikti savo gimtadienį, nes metai gali būti truputį kitokie, jei gimtadienį švęsite kažkur užsienyje. 

Atsiųskite vardą, pavardę ir gimimo duomenis (datą, valandą ir minutę, gimimo vietą) adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Tada jūsų užsakymas bus įtrauktas į eilę, būtinai gausite mano patvirtinimą, kad laišką gavau.

Metų apžvalga – 200 Eurų (laukti reiks apie 5-6 mėnesius)

Einamo periodo apžvalga – 50 Eurų (laukti reiks apie savaitę)

Svarbios datos parinkimas – 50 Eurų (laukti reiks apie savaitę)

 

PARTNERIŲ SUDERINAMUMAS

Kai apima abejonės dėl partnerio pasirinkimo, galima pažvelgti, kokius santykius prognozuoja žvaigždės. Žinoma, sąmoningai apsisprendę kartu gyventi žmonės visada yra suinteresuoti dėti pastangas, kad tą sąjungą išlaikytų. Toks sąmoningumas gali įveikti bet kokias santykių krizes. Horoskopas padeda rasti sunkumus sukėlusias priežastis ir gali parekomenduoti sprendimo būdus. Sinastrinis horoskopas kartais padeda ne tik sutuoktiniams, bet ir tėvams – vaikams, darbdaviui ir darbininkui... Čia galime pamatyti ir karminius ryšius.

Atsiųskite abiejų žmonių vardus, pavardes ir gimimo duomenis (datą, valandą ir minutę, gimimo vietą) adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Tada jūsų užsakymas bus įtrauktas į eilę, būtinai gausite mano patvirtinimą, kad laišką gavau. Laukti reiks apie 5-6 mėnesius.

Kaina – 200 Eurų

 

KLAUSIMAS

Kartais būna situacijų, kai nereikalingas pilnas gyvenimo horoskopas. Pavyzdžiui, jaunuolis renkasi specialybę, nežino kur stoti. Arba kažkas įvyko gyvenime ir tau pasidaro smalsu, kodėl čia taip buvo, kam ta pamoka atėjo į mano gyvenimą. Įvairios gyvenimiškos situacijos, reikalaujančios paaiškinimo... Šiuo atveju registruodamiesi aprašykite situaciją kuo išsamiau, kad galėčiau labiau padėti. Kadangi situacijos gali būti skirtingo gylio, tai ir kaina gali skirtis pagal mano įdedamą darbą ir laiką gilinantis į problemą.

Atsiųskite vardą, pavardę ir gimimo duomenis (datą, valandą ir minutę, gimimo vietą) adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Tada jūsų užsakymas bus įtrauktas į eilę, būtinai gausite mano patvirtinimą, kad laišką gavau. Šį horoskopą gausite maždaug per savaitę.

Kaina nuo 50 Eurų

 

ASMENINIO ANGELO ANALIZĖ

Vykdant „Drakono“ projektą, kuriame žmonės dirba su savo asmenine yda, paaiškėjo, kad daugelis nepažįsta ir savo Angelo, t.y., tos jėgos, kuri žmogų visada palaiko, lydi gyvenimo kelyje. Simboliškai galima sakyti, kad kiekvienas žmogus turi savo „Drakoną“ ir savo „Angelą“. Kalbant ne simboliškai, šios dvi jėgos yra išskirtinės mūsų savybės. Vienos išvystytos, padedančios ir palaikančios, o kitos – dar nepažintos, tūnančios pasąmonės šešėlyje. Kai žmogui papasakoju apie jo Angelo energijas, jis tai atpažįsta savyje, labai mielai su tuo tapatinasi.

Sukūriau naują paslaugą, kuri padės pažinti Angelą, kuriuo tapti ruošiasi jūsų dvasia, kai baigs žmogiškąją evoliuciją. Nenustebkite, kad išgirsite naują angelo koncepciją, kurios šviesoje save pradėsite matyti šiek tiek kitaip. Remsimės karmine astrologija, bet kartu informaciją išgirsite iš maginės astrologijos. Gausite kelias praktikas, kurios padės jums giliau susidraugauti su jūsų asmeniniu Angelu. Trumpai apžvelgsime tris asmeninius angelus pagal Kabalą: angelą sargą, intelekto ir širdies angelus.

Atsiųskite vardą, pavardę ir gimimo duomenis (datą, valandą ir minutę, gimimo vietą) adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Tada jūsų užsakymas bus įtrauktas į eilę, būtinai gausite mano patvirtinimą, kad laišką gavau. Laukti reiks apie 5-6 mėnesius.

Kaina 100 eurų

 

ASMENINĖS JANTROS TAPYMO DIENORAŠTIS

Tiems, kas buvo jantros tapymo seminare (pas mane ar mano paruoštus mokytojus) ir moka ją savarankiškai tapyti, teikiu paslaugą, kuri vis labiau darosi aktuali. Žmonės nori nutapyti savo artimųjų jantras, tad galima užsisakyti jantros dienoraštį, pagal kurį tapomas energetinis žmogaus brėžinys. Daugiau apie asmeninę jantrą informacijos rasite čia.

Atsiųskite vardą, pavardę ir gimimo duomenis (datą, valandą ir minutę, gimimo vietą) adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Tada jūsų užsakymas bus įtrauktas į eilę, būtinai gausite mano patvirtinimą, kad laišką gavau.

Kaina 30 eurų


GENOSKOPAS

Jei įdomu, ką paveldėjote iš giminės, pirmiausia galite paskaityti mano knygą "Genoskopas". Jei skaitydami supratote, kad paveldėjote prakeikimą ar palaiminimą, galima pažiūrėti astrologiškai rimčiau. Bet tam reikia jūsų giminaičių gimimo duomenų, bent jau gimimo datos. Čia jau nagrinėjame vaikus, tėvus, senelius, prosenelius, proprosenelius ir t.t., priklausomai nuo to, kiek gimimo datų žinote. Jei norite užsisakyti genoskopą, turite man atsiųsti pakankamai daug informacijos adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. : visų nagrinėjamų žmonių gimimo datas, mirties datas, parašyti tų žmonių likimo vingius, jei žinote, kas jie buvo.

Kaina nuo 110 eurų (priklauso, kiek bus darbo)

 

ENERGETINIŲ KANALŲ VEIKLA PAGAL HOROSKOPĄ

Remiantis kabalistine astrologija galima nagrinėti žmogaus kanalus, kuriais energija vaikšto per visus jo subtiliuosius kūnus (fizinį, eterinį, astralinį, mentalinį, kauzalinį, budhialinį, atmano). Šis horoskopas labiausiai tinka žmonėms, kurie nori dirbti su savimi, savo energijomis visuose kūnuose. Iš šio horoskopo sužinosite, kurie kanalai stipresni, kurie silpnesni, kaip konkrečiai reikia su jais dirbti.

Atsiųskite vardą, pavardę ir gimimo duomenis (datą, valandą ir minutę, gimimo vietą) adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Tada jūsų užsakymas bus įtrauktas į eilę, būtinai gausite mano patvirtinimą, kad laišką gavau. Laukti reiks apie 5-6 mėnesius.

Kaina 150 eurų

 

SVARBU!!! Didysis horoskopo failas, kurį gausite, bus per didelis, todėl jį galiu perduoti jums tik per savo Google diską. Jis ten bus apie mėnesį. Jei norite horoskopą išsaugoti, būtinai turite tą failą parsisiųsti į savo kompiuterį. Tai, ką matysite elektroniniame laiške, bus tik nuoroda į mano saugyklą. Įsitikinkite, kad išsisaugojote patį failą, o ne nuorodą. Jau buvo keli atvejai, kai žmonės prarado savo horoskopus. Jie galvojo, kad išsisaugojo failą... Kai paspausite nuorodą, jūs galite matyti lentelę, kad nepavyksta nuskaityti virusų, nes failo apimtis per didelė. Nebijokite, spauskite „parsisiųsti vis tiek“. Patarčiau failą įsirašyti į USB raktą. Aš pati horoskopų nearchyvuoju, nes prireiktų labai didelių laikmenų. Jūs gausite savo prekę ir patys liksite atsakingas už ją. Jei prarasite, bet vis tiek norėsite turėti savo horoskopą, teks daryti naują užsakymą ir iš naujo mokėti pinigus... Tad būkite atsakingi.

Spausdinti

HOROSKOPŲ EILĖS SEKIMAS

Horoskopų užsakymų eilė svyruoja nuo 4 iki 5 mėnesių. Horoskopai nelygiaverčiai: vieni sudėtingesni, kiti lengvesni. Atitinkamai skirtingai sugaištamas laikas jų skaitymui. Čia galite sekti savo užsakymo eilutę - kiek žmonių iki jūsų dar laukia. Jūsų eilė ateis, kai pasieksite eilės viršų. Sąrašą atnaujinu kiekvieną savaitgalį.

GRUODIS

Renata G. - prašau parašyti man, nes negaliu su jumis susisiekti
Patricia V.
Patricija M.
Daiva A.
Živilė A.
Aleksandras B.
Jolita Š.
Jūratė W.
Elena G.
Teofilis K.
Justina B.
Eglė D.

SAUSIS

Indrė N. 4 horoskopai
Roberta K.
Edita Č.
Kristina M.
Irena G.
Rita T. 3 horoskopai
Vytenė M.
Viktorija Š.
Ugnė D. K.
Kristina V.
Laima B.
Laura V.T. 3 horoskopai
Sonata U.
Lina S.
Jolanta A.
Asta V.
Monika K. 2 horoskopai
Ugnė L. 2 horoskopai
Kristina G.
Viktorija M.
Jovita K.

VASARIS

Laura M. 2 horoskopai
Vitalija J. 2 horoskopai
Aiste V.
Džamilia V.
Aistė V.
Viktorija Ž.
Vilija S. 6 horoskopai
Dovilė J.
Egidijus K.
Valdemara 2 horoskopai
Aušra J.
Aušra G. 2 horoskopai

KOVAS

Laura M.
Inga N.
Asta R.
Agnė D.
Danguolė
Audrone M.
Haroldas Z.
Ingrida R. 2 horoskopai
Ingrida G.
Donata B.
Lina Z.
Sonata B.
Ineta J.
Marija J. 2 horoskopai
Edita Š.
Greta L. 3 horoskopai
Nijolė G.

BALANDIS

Jūratė B.
Brigita B.
Giedrė M.
Mykolas L.
Benas J.
Rūta Č.

GEGUŽĖ

Rasa D.
Vilija J. 2 horoskopai
Svetlana Z.
Ugnė A.
Kristina B.
Karolina A.
Ilona G.
Simas A.
Monika P.
Adelė V.
Goda A.
Evelina 3 horoskopai
Spausdinti

ASTROLOGINĖS PASLAUGOS

Astrologija užsiimu jau apie 20 metų. Už tai esu dėkinga savo mokytojams Aletai Chomičenkienei bei Igoriui Ivanovičiui Vėtrovui (Sankt Peterburgas).

Mano sistema remiasi tikėjimu, kad kiekvienas žmogus gali būti laimingas ir sveikas tik tada, jei jis yra savo vietoje ir užsiima savo unikalia veikla, o tai reiškia – visiškai realizuoja save. Labiausiai orientuojuosi į tai, kaip padėti žmogui rasti savo kelią. Iš mano lūpų žmogus niekada neišgirs kategoriškai įvardintos veiklos. Jis išgirs tik kryptį, kurią rekomenduoja horoskopas. Nurodytoje srovėje pats žmogus turi rasti savo unikalų kelią, nes kol jis nerealizuotas, ši vieta yra tuščia ir neįvardinama.

Norintis pažinti save ir išgirsti savo horoskopą, turi žinoti savo gimimo datą (metus, mėnesį, dieną), kuo tikslesnį gimimo laiką (valandą ir minutę) ir gimimo vietą (miestą). Pačiam žmogui dalyvauti horoskopo sudaryme nereikia: horoskopo garso įrašas atsiunčiamas elektroniniu paštu. Į papildomus klausimus, kurių dažniausiai būna tikrai labai mažai, atsakau elektroniniu paštu. Ši sistema pasiteisino, nes paprastai, jei žmogus sėdi prieš astrologą, jis pamiršta tai, ko iš tikrųjų norėjo paklausti, tada pradeda klausinėti nereikšmingų dalykų. O pilnas horoskopo išklausymas ramioje savo namų aplinkoje leidžia geriau ir giliau išgirsti svarbią informaciją. Be to, nepažinodama žmogaus, horoskopą darau aug objektyviau.

Užtenka atsiųsti man į elektroninį paštą Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. savo vardą, pavardę, telefono numerį ir gimimo duomenis (datą, laiką, miestą). Duomenys įtraukiami į sąrašą ir priėjus eilutei (laukti reikia apie 4-5 mėnesius), jei būtina, aš skambinu žmogui, patikslinu atsiųstus duomenis. O tada dažniausiai po paros žmogus gauna savo horoskopo garso įrašą bei horoskopo nuotrauką. Tik tada į sąskaitą pervedami pinigai. Jei gimimo laikas yra nežinomas, tada būtina atlikti rektifikaciją. Jei per savaitę negavote atsakymo į savo laišką, vadinasi jo negavau.