Spausdinti

AZAHIELLE

Autorius Loreta. Posted in Loretos romanai

Mano dviejų dalių ezoterinį nuotykių romaną "Azahielle" šiuo metu galima įsigyti tik PDF formatu. Popierinės knygos ieškokite bibliotekose.

Leidykla Mijalba jums parduos čia

 Apie knygą:

„Azahielle“ – lietuvių autorės ezoterinis romanas. Jo herojai patiria daug iš pirmo žvilgsnio nesuprantamų, keistų ir net tragiškų nuotykių, kurie galų gale padeda jiems suprasti, kokius vaidmenis jie atlieka dieviškajame Kūrėjo žaidime.

Ezoterinis jaunos lietuvių rašytojos Loretos Stonkutės romanas nuo pat pirmų eilučių įtraukia mus į magišką veiksmą. Romano herojai, blaškomi nesuprantamų jėgų ir vedami meilės, patiria daugybę nuotykių, išbandymų ir atradimų, jie ieško atsakymų į amžinuosius klausimus, kenčia, stengiasi pažinti save ir suprasti, kokius vaidmenis jie atlieka dieviškajame Kūrėjo žaidime, kuris ezoteriniame pasaulyje vadinamas lilos vardu.

„Azahielle“ – tai ne tik įdomus ir intriguojantis siužetas. Romane alsuoja neapčiuopiamas dėmuo, kuris kalba tiesiai mūsų, kaip skaitytojų, dvasiai – tarsi šį tą panašaus esame patyrę ir mes patys, tačiau nemokame tų potyrių perteikti kasdienės kalbos žodžiais.

Iš knygos pristatymų:

Apie knygos rašymą

Apie dvasios giminaičius

Apie būtybes ir čakrų sistemą