Spausdinti

APIE SAVE

Autorius Loreta. Posted in Mokytojai

Kaip ir kiekvienas žmogus, taip ir aš esu daugiasluoksnė būtybė. Kiekvienas mano sluoksnis evoliucionuoja savarankiškai, kiekvienas savo ritmu, savo ciklais.

Prieš renginius organizatoriai klausia, kaip mane pristatyti. Tai pats sunkiausias klausimas, nes ir pati nežinau, kas esu. Atsakymas priklausytų nuo to, kas klausia. Kartais esu mama, nes auginu sūnų. Kartais esu Kretingiškė, nes ten gyvenu ir tuo labai didžiuojuos. Esu buvusi masažistė, nes mano rankos išmoko jausti žmonių kūnus ir suteikti jiems atsipalaidavimą bei malonumą. Esu buvusi jogos mokytoja, nes grupėse dalinausi fiziniais jogos pratimais, kurie padeda palaikyti fizinę formą. Kartais esu dvasios mokytoja, nes dvasinis tobulėjimas nuo pat mažų dienų buvo pati svarbiausia evoliucijos linija. Kiekvieną vasarą organizuoju po savaitgalinę stovyklą, kurioje dirbame kuria nors dvasios evoliucijos tema. Kartais esu lektorė, nes skaitau įvairias paskaitas, mokau įvairių dvasinių praktikų. Daugiausia turbūt esu astrologė, nes užsiimu karmine astrologija, sudarinėju žmonėms horoskopus. Kartais esu rašytoja, nes esu parašiusi ir išleidusi niolika knygų (ezoterinių romanų ir astrologijos vadovėlių, kurių skaičiaus jau nebežinau). Kartais esu išradėja, nes sukūriau unikalią sistemą, kurios pagalba galima nupiešti asmeninę žmogaus jantrą pagal jo horoskopą.

Nesu linkusi taikyti sau vienos etiketės. Jėga, kuri veda mane, dar niekada nebuvo suklydusi. Pasitikėdama ja gaunu nuostabių patirčių, kurios jungiasi į vieną sistemą, neturinčią vieno pavadinimo.  Mano tikslas nėra įsirėminti, gal atvirkščiai – peržengti visus įmanomus rėmus.

 

 Kol kas pagrindinis mano gyvenimo projektas yra „Azahielle generacija“. Azahielle yra angelas, su kuriuo kartu augame. Jo globoje vyksta visi mano projektai, visa mano evoliucija ir kūryba.