GENOSKOPAS II

Tai yra antroji „Genoskopo“, išleisto 2016 metais, dalis, skirta giminės perduotam prakeikimui arba palaiminimui analizuoti. Labai specifinė ir miglota tema, apipinta įvairių prietarų ir baimių. Bijome to, ko nepažįstame. Knyga siūlo įsileisti šiek tiek šviesos ir nužvelgti prakeikimų temą, paanalizuoti ją astrologiniais įrankiais. Skaityti gali visi, net ir astrologijos neišmanantys žmonės, na, o astrologai galės lengviau analizuoti giminės prakeikimus ir palaiminimus.

Suprantame, kad šiuolaikiniame pasaulyje vos per šimtą metų labai stipriai pakito vakariečių požiūris į šeimą. Dažnai mums atrodo, kad šeima - tai tik žmonės, su kuriais privalome švęsti Kalėdas... Bet įsižiūrėję atidžiau pamatysime, kad su jais esame susiję labiau nei patys galvojame. Savo artimuosiuose matome savo paties atspindžius, nes būtent iš jų kraujo nuaustas mūsų išmintingas biologinis kūnas.

XXI amžiaus žmogus veržiasi į dvasinį ar profesinį tobulėjimą, sureikšmindamas dvasią, protą ir pamiršdamas, kad be fizinio kūno nieko panašaus net neturėtų galimybių siekti.

Knygoje sužinosime, kaip sąveikauja fizinis kūnas ir dieviškoji mūsų dalis – dvasia. Kuo jie vienas kitam reikalingi ir kokiu būdu juodu turėtų vienas per kitą realizuotis. Čia rasime ir patarimų, kaip elgtis, turint giminės prakeikimą, bei kokias galimybes duoda giminės palaiminimas. Išsiaiškinsime, ar yra galimybė suplanuoti palaimintą kūdikį, ir į ką atsižvelgti, kad jis išvengtų prakeikimo.

Įsigyti galima internetiniuose knygynuose, pvz., Mijalbos

SUSIPAŽINKIME. Sinastrinė astrologija

MEDICININĖ ASTROLOGIJA

Paskatinta mokytojos Aletos Chomičenkienės surinkau dalį Igorio Vėtrovo paliktų medicininės astrologijos žinių į vieną knygą. Ji pravers ne tik astrologams, bet ir visiems, kurie domisi sveikata, jos profilaktika. Ligų priežastys visada susijusios su charakterio trūkumais. Žinant sistemą, keičiant savo savybes, galima palaikyti sveikatą. 

Knygą galima įsigyti internetu, pavyzdžiui, "Mijalbos" puslapyje

Knygos pristatymas

Medicininės astrologijos mokymo įvadas

KABALISTINĖ KANALŲ ASTROLOGIJA

„Kabalistinė kanalų astrologija“ yra devintoji L. Stonkutės knyga. Kaip ir kiti jos astrologijos vadovėliai, ir šis yra skirtas astrologams, kurie studijuoja astrologiją kaip mokslą, taip pat paprastiems žmonėms, kuriems planetos mažai ką sako. Autorė orientuojasi ne į specialistą, bet į žmogų, kuris ieško savęs, bando paaiškinti pasaulį ir jo subtiliąją struktūrą. Rašydama knygą rėmėsi rusų kilmės kabalistinės astrologijos autoriumi Avesalomu Podvodnu. Šalia netikėtai įdomios teorijos pateikiami planetų tranzitų duomenys, pagal kuriuos bet kuris skaitytojas gali sužinoti, kur jo gimimo metu buvo konkreti planeta ir ką tai reiškia jam asmeniškai. Amžinai trunkančiose SAVĘS paieškose ši knygelė nors trumpam gali tapti kelrode žvaigžde.

Knygą įsigyti galima čia

Knygos pristatymą galima žiūrėti čia

360 LAIPSNIŲ MISTERIJA

"360 laipsnių misterija. Astrologinis orakulas" - knyga, skirta ne tik praktikuojantiems astrologams, bet ir žmonėms, kurie astrologijos neišmano. Knyga gali būti naudojama kaip orakulas, galintis atskleisti atsakymus į svarbius klausimus, nušviesti gyvenimiškas situacijas per simbolių kalbą.

Trumpas pristatymas yra čia

Įsigyti galima Mijalbos leidykloje ir kituose internetiniuose knygynuose