INANNA. Apokalipsės knyga

„Inanna. Apokalipsės knyga“ parašyta neramiais laikais, prieš patekant Vandenio eros saulei. Taip ir sako, kad tamsiausia yra prieš aušrą... Dievas apsivalo savo darbalaukį, kaip ir žmogus naudodamas „delete“ klavišą, kai nori ištrinti tai, kas blogai parašyta, tai, kas nepasiteisino...

Turėjau įžūlumo kalbėti apie Dievų kūrėjų klaidas, kurias ištverti tenka žmogui... Kartu šios knygos žodžiais demonstruoju, kokia drastiškai kitokia gali būti Vandenio era. Gal viskas nebus būtent taip, kaip parašyta, bet pokyčiai bu totalūs. Norėtųsi paprašyti Dievo, kad leistų tai pamatyti, bet suabejojau. Gal kažko pamatyti ir neverta... Įdomu, ar Nojaus laivas praplauks pro mus? Ar iš viso bus tas Nojaus laivas šį kartą?

Įsigyti galima čia

SANNA. Pradžios knyga

„Sanna. Pradžios knyga“ – tai dešimtoji Loretos Stonkutės knyga. Joje pasakojama apie dvi kiekvieno žmogaus gyvenimo linijas – kūno ir dvasios. Labai dažnai tie du pasauliai nepažįsta vienas kito, kartais net neigia vienas kitą. Knygoje aprašyta daug meditacijų ir pakeistos sąmonės būsenų, todėl skaityti verta lėčiau, leidžiant sąmonei pamatyti autorės piešiamą alternatyvią realybę. Knyga apie tai, kaip gimsta dvasios mokytojai.

Čia rasite knygos pristatymą

Įsigyti galima knygynuose ir internetu

 Anglišką knygos versiją rasite PDF formatu čia